Haber

Metro Türkiye’den lezzetli ürünler

Tiramisu’dan cheesecake’e, mozaik pastadan dilimli pasta ve kurabiyelere, katmerden künefeye kadar pek çok ikram Metro Türkiye raflarında tüketicisini bekliyor.

Metro Türkiye’den yapılan açıklamaya göre şirket, müşterilerine kendi markaları altında benzersiz ürünler sunuyor.

Metro markalı tüm ürünler, Türkiye’nin “ilk” gastronomi keşif platformu Gastronometro’nun şefleri tarafından hem mutfak hem de lezzet performansı açısından onaylanmıştır. Metro Türkiye, sadece lezzet ve kalite testlerinden geçebilen kendi markalı ürünlerini raflarına taşıyor.

Pastadan kurabiyeye, waffle’dan makarona kadar her damak tadına uygun farklı lezzetler, Rioba markasıyla Metro Türkiye’nin raflarında bulunuyor.

Tüketiciler, kakaolu kek, limonlu haşhaş, havuç çeşitleri, sade ve çikolatalı kurabiyeler, frambuazlı ve limonlu cheesecake’ler, tereyağlı ve çikolatalı kruvasanlar gibi usta şeflerin yarattığı geniş bir lezzet yelpazesi ile misafirlerini ağırlayabiliyor.

Rioba markalı tiramisu, yaban mersinli muffin ve çikolatalı sufle ile çay saatlerinde zengin sofralar oluşturulabilir. Alternatif beslenmeyi tercih edenler için vegan, şekersiz ve glütensiz Rioba browni çeşitleri de mevcuttur.

Metro Türkiye, kemalpaşa tatlısından fincan kadayıfına, revaniden peynirli tatlılara, kuru baklavadan künefeye, şekerpareden şişe ve Coğrafi İşaretli Antep katmerine kadar onlarca klasik tatlıyı “Metro Chef” markası altında taşıyor.

haber-alucra.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu