Haber

İYİ Parti Milletvekili Türkoğlu’ndan ‘irade’ mesajı

BURSA (İGFA) – “Sandığın sonucunun tamamını ifade eden millet iradesi Recep Tayyip Erdoğan’ı 13’üncü Cumhurbaşkanı yaptı, aynısı bizi yine muhalefetin sorumluluğuna sokacaktır” diyen İYİ Parti Bursa Milletvekili Selçuk Türkoğlu, seçimlerin istenilen türden adil bir ortamda yapılmadığını söyledi. de vurguladı.

Türkoğlu yaptığı açıklamada, demokrasinin yeniden tesis edilmesi için emeği geçen herkese teşekkür ederek, “İki hafta içinde iki büyük seçim yaşadık ve her ikisinde de sandık başına koşarak vatandaşlık misyonunu yerine getiren milletimize şükranlarımızı sunuyoruz. Her ikisinin de sonucuna göre halkımız bize hükümeti kontrol etmeye devam etme misyonunu verdi, Bu görev bir kez daha başımızın tacı olacak ve biz de aynı kararlılıkla haktan, hukuktan, adaletten ve özgürlüklerden yana olmaya devam edeceğiz. kararlılık.”

Türkoğlu, iktidarın verdiği küstahlıkla, devletin tüm imkanlarını kullanan ve onları haksız bir seçim yarışına sokmaya zorlayan bir zihniyete karşı mutlaka çıkarları olacaklarını belirtti. “Bir hata yaptığımız için mutlaka bir özeleştiri süreci yaşayacağız. Bunun son hesabı önümüzdeki ay yapılacak Büyük Kurultay’da verilecektir.”

Türkoğlu, Genel Önder Meral Akşener’e olan inanç ve güvenimiz doğrultusunda partimizin bu süreçten ve Büyük Kongre’den güçlenerek çıkacağından emin olduklarını söyledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu