Teknoloji

GTA 6, Eğlence Sektöründe İz Bırakmaya Geliyor: Maliyeti 2 Milyar Dolar!

 
Rockstar Games tarafından oyuncuların beğenisine sunulacak olan GTA 6 için yeni sızıntılar ve bilgiler ortaya çıkmaya devam ediyor. 18 yaşındaki Arion Kurtaj’ın geçmişte internette yaydığı bilgiler arasında oyunun maliyetinin de ortaya çıktığı ve bu maliyetle birlikte cümbüş bölümünün en değerli eseri olmaya geliyor.
 
GTA 6.2 2 milyar dolara geliştiriliyor
 
 
 
Sızıntılara göre GTA serisinin yeni oyunu GTA 6.2, 2 milyar dolarlık bütçeyle geliştiriliyor. Bu devasa bütçe, onu tarihin en değerli eğlencesi yapıyor. Tabii resmi bir açıklama ya da bilgi olmaması nedeniyle tedbiri kanıtlamak şu an için zor ama 18 yaşındaki hacker’ın geçtiğimiz günlerde ortaya çıkardığı bu bilgi çok konuşulmaya devam ediyor.
 
Öte yandan yapılan sızıntıya göre GTA 6, 2014 yılından beri geliştiriliyor. Çok erken bir aşamada başlanan bu proje, oyun tarihine taraf olmaya hazırlanıyor. Rockstar Games, oyunu gerçekçi bir yapı ile oyunculara sunmayı hedefliyor ve şu an için bir çıkış tarihi yok.
 
Öte yandan psikiyatristler, bu sızıntıyı ortaya çıkaran Kurtaj’ın “akli dengesinin yerinde olmadığını” söyledi. Kurtarılmak üzere kusurlu veya hatasız damgası vurulmak yerine, bu işlere gücünün yetip yetmediğine bakılacaktır.

tutakhaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu