Yaşam

‘Gladyatör 2’ set görüntüleri yayınlandı: ‘Şehir kuşatma savaşı’ geliyor

Ridley Scott’ın bir kez daha yönetmen koltuğuna oturduğu “Gladiator 2” setinden fotoğraflar ve görüntüler yayınlandı. Çekimler sırasında sette meydana gelen patlamanın ardından Fas Kültür Bakanı Mohamed Mehdi Bensaid seti ziyaret etti.

Bensaid setten kareleri Instagram hesabından paylaştı. Paylaşılan fotoğraf ve görüntülerin ardından devam oyununda bir Fas kentinin kuşatılmasına odaklanan büyük bir savaşın yanı sıra gladyatör dövüşlerini de içerebileceği öne sürüldü.

2001 Oscar ödüllü “Gladyatör”, köle olarak satılan ve İmparator Commodus’un yönetimi altında bir gladyatör olarak savaşmaya zorlanan eski bir general olan Maximus Decimus Meridius’un (Russell Crowe) hikayesini anlatıyor. Orijinal filmdeki olaylardan yaklaşık 20 yıl sonra geçen “Gladiator 2”, Commodus ve yeğeni Lucius’u merkezine alacak.

Oscar adayı aktör Paul Mescal, “Gladiator 2″de Commodus’u yeğeni Lucius olarak oynayacak. Filmin ekibinde ayrıca Fred Hechinger (Beyaz Lotus), Pedro Pascal, Joseph Quinn (Stranger Things) ve 198’den 211’e kadar imparatorluğu kontrol eden gerçek bir Roma İmparatoru olan İmparator Geta rolünde Moon Knight’dan May Calamawy yer alıyor.

arabanhaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu