Yaşam

Babasını kaybeden Özge Ulusoy isyan etti: Kaza değil cinayet

Manken Özge Ulusoy’un 73 yaşındaki babası Haydar Ulusoy, 4 Aralık Pazar günü otomobilin çarpması sonucu hayatını kaybetti. Kaza ile ilgili Kanal D Haber’e konuşan Ulusoy, kazanın detayları ve tutuklanan sürücünün sözleri hakkında bilgi verdi.

Olayın kaza değil cinayet olduğunu öne süren Ulusoy, tutuklanan sürücünün çelişkili ifadeler verdiğini belirterek, “Kazayı neden örtbas edeceksiniz, kaza ve cinayet örtbas ediliyor” dedi.

Lojmanda alışveriş yapan babasının bunu makbuzuyla belgelediğini belirten Ulusoy, kaza tutanaklarında olayla ilgili farklı ifadelerin bulunduğunu iddia etti. Raporda detayları da gösteren model, yansımalarını şu sözlerle dile getirdi:

“Babamın da buradan ayrıldığını, yaya geçidine gitmediğini ileri gittiğini, orta refüje gittiğini, arabanın üzerine düştüğünü, atladığını iddia ediyorlar. Ancak buradan buraya çantalarla gelmiyor. eli. Otopsi raporunda bütün yaraları sol tarafında. Buradan gelse zaten sağdan vurulması gerekirdi.”

Ulusoy, kaza sonrası verilen ifadelerin ve olay yeri krokisinin de doğru olmadığını savundu. Ünlü isim, tutuklanan sürücünün ifadesine atıfta bulunarak, “Çelişkilerle dolu! Fren yaptığımı söylüyor, fren izi yok! 50 km’nin altına indiğimi ve hafif sağa döndüğümü söylüyor. Hepsi bunlar yalan.babama 50 km altında çarpsa babam şu an hastanede olur.acımak yok herkese yalan söylüyorlar böyle bir vicdansızlık olur mu?” terimleri kullandı. (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu