Yaşam

Armağan Çağlayan ile ilgili ölüm haberine isyan etti: Herkes ağlıyor.

Uzun süre YouTube kanalında yaptığı programlarla adından söz ettirdi. Armağan Çağlayan akciğer kanseri tedavisi görüyor. Geçtiğimiz günlerde ameliyat olan ve ardından dinlenmeyen Çağlayan, vurulduğu için programlarını sonlandırırken, hakkında çıkan haberlere isyan etti.

“HERKES AĞLIYOR”

Gözlerden uzak tedavisine devam eden ve zaman zaman Instagram hesabından paylaşımlar yaparak son durumu hakkında bilgi veren ünlü isim, sosyal medyada hakkında çıkan ölüm haberlerine isyan etti. Bu bahisten duyduğu rahatsızlığı Twitter hesabından dile getiren Çağlayan, “Buna ne demeli? Armağan Çağlayan ‘Ölü’ haberi nasıl kaldırırız? Telefonlar kilitli! Herkes ağlıyor! Tövbe et!” dedi.

“YAHU UTANIN”

Kim de Instagram hesabından sitem dolu bir site paylaştı. Armağan Çağlayan, YouTube’daki veda paylaşımının “Akciğer kanseri tedavisi gören Armagan Çağlayan veda etti” başlığıyla verilmesine kızdı. Haberler Yerleri taş olsun! Facebook’ta yayıldı. Herkes beni öldü sanıyor, telefonlar kapanmıyor! Bu bir utanç! Şu an biraz utanç verici! Bakın rezil oldunuz demiyorum” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu